Vývoj softvéru na zakázku

Pozor: Otvorí sa v novom okne. TlačiťE-mail

Potrebujete špeciálne softvérové nástroje?

Nespĺňajú krabicové softvérové produkty Vaše požiadavky?


Špecifické zameranie našich zákazníkov so sebou prináša aj špecifické problémy a požiadavky, ktoré nie je vždy možné riešiť krabicovým softvérom. Samotný vývoj je potom výhodnejšie zveriť externej spoločnosti s potrebnými skúsenosťami. Softvér vyvinutý priamo na mieru je pre podnik výhodnejší taktiež tým, že presne zodpovedá konkrétnym požiadavkám. Nemusíte sa mu prispôsobovať, naopak softvér sa prispôsobí Vám.

Vďaka technológiám založeným na Java, naše riešenia nie sú viazané na žiadny operačný systém a v konečnom dôsledku je možné nasadiť a prevádzkovať naše riešenia aj v heterogénnych prostrediach. Navyše, aj vo fáze prevádzky je možné postupne migrovať z jedného operačného systému na iný a ušetriť tak na prípadných licenciách.

Pri vývoji sa snažíme pridŕžať agilných metodík, vďaka ktorým je možnosť prezentovať a otestovať vhodnosť systému už v úvode projektu (často už v do jedného týždňa), a tak adekvátne zdôvodniť jeho význam.

Do fázy vývoja aktívne zapájame aj zákazníka. Môžete uprednostňovať jednotlivé funkcie, koordinovať a sledovať rast Vášho systému. Na konci projektu  od nás nedostanete produkt, ktorý by ste si nežiadali. Navyše už v priebehu projektu je možné postupné sprístupniť Vašim používateľom hotové časti systému, a tak využívať produkt ešte skôr ako ste čakali. Rovnako tým získate od používateľov spätnú väzbu, ktorá pomôže vylepšiť systém.

Po ukončení vývoja poskytujeme zaškolenie Vašich pracovníkov a rozsiahlu záručnú aj pozáručnú podporu.

Implementované projekty:

  • eustream, a.s. - Poloautomatizovaný systém rezervácií a riadenia prepravy plynu.
  • YMS - Systém kontroly a dohľadu nad vozovým parkom prepravných a distribučných spoločností.
  • Tatrabanka - Implementácia monitorovania nábehu internetových aplikácií.
  • OfficePro, s.r.o. - Implementácia objednávkového systému pre predajcov.