Spoločnosť

Pozor: Otvorí sa v novom okne. TlačiťE-mail

Spoločnosť Vracon čerpá z dlhoročných skúseností, ktoré získala v oblasti vývoja softvéru v Jave ako aj na ďalších technologických platformách. Prinášame našim zákazníkom produkty a služby, ktorých je na trhu nedostatok alebo ich zatiaľ nikto iný nebol schopný dostať na úroveň kvality, ktorú zákazník skutočne očakáva.

My vo Vracone veríme, že ochranu Vašich aplikácií a softvérových riešení je možné v plnom rozsahu prispôsobovať vašej obchodnej stratégii. Tiež sme na základe našich skúseností presvedčení, že efektívny a agilný vývoj nových softvérových aplikácií a riešení, a to v kvalite požadovanej zákazníkom, je otázkou dostatočných vývojárskych kapacít a znalostí. Preto softvérový vývoj nielen realizujeme, ale aj ponúkame naše kapacity, znalosti a skúsenosti na úspešnú realizáciu vašich vývojárskych projektov. Naše odborné know-how a profesionálne skúsenosti ponúkame ako školenie či ďalšie formy znalostných služieb.

Radi by sme Vás presvedčili o výhodách našich produktov, služieb a spolupráce s nami prostredníctvom našich webových stránok, no odporúčame Vám skontaktovať sa s nami a prediskutovať Vaše priležitosti s nami osobne.